Hlášení 23.04.2025
V sobotu 26.4. proběhne v naší obci od 7:50 do 8:20 hodin svoz nebezpečných odpadů včetně pneumatik bez disků. Zároveň bude v sobotu u kovárny přistavěna i traktorová vlečka na železný odpad. Kdo chce odvést železný odpad, ať se nahlásí na obecním úřadě.
Sběr velkoobjemového odpadu proběhne až od 2. do 4. května.
Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím
SMS a e-mailů
Mohlo by Vás zajímat
Další zajímavé odkazy